Individuální koučink

Koučink je účinná metoda osobního a profesního rozvoje. Jako koučka respektuji vaši jedinečnost a vaše aktuální potřeby. Neřeknu vám, co máte dělat, ale provedu vás cestou hledání vašeho originálního řešení. Výběrem vhodných, často prožitkových technik vám umožním hlubší uvědomění a pomůžu zavést pozitivní změny do osobního či pracovního života.
Protože je každý klient a jeho téma jedinečné, pracuji s integrativním koučovacím přístupem. To znamená, že pracuji se styly a technikami více koučovacích směrů a vybírám z nich to z nejpřínosnější, co v danou chvíli klient a jeho téma potřebují.

Individuální koučink

Jak to probíhá?

Domluvíme si první 30 minutovou schůzku ZDARMA - "Kávu s koučkou" (online nebo v Českém Těšíně), kde se seznámíme, protože základem úspěchu koučování je, když kouč a koučovaný cítí vzájemné sympatie. Probereme vaše téma, jestli je na koučink vhodné, a ochutnáte osobní koučovací rozhovor. Až pak se rozhodnete, jestli se na cestu k pozitivní změně se mnou vydáte a jak často se budeme setkávat. :-)

Jak to probíhá?

Jak často?

Záleží na vašem tématu, které chcete vyřešit. Pro trvalé změny a dlouhodobé cíle je obvyklá série 5-10 sezení. Někdy však stačí i jedno koučování, kde získáte cenný AHA moment, který vás posune k řešení vaší situace. Koučovací sezení zpravidla probíhají 1x za dva až tři týdny.

Jak často?

Nevíte jak začít ?

Ráda Vám na úvodní schůzce zdarma "Káva s koučkou" vysvětlím, co koučink je, jak probíhá a ochutnáte koučovací rozhovor.