<span class="dojodigital_toggle_title">JÁ NA PRVNÍM MÍSTĚ</span>JÁ NA PRVNÍM MÍSTĚ


6týdenní online kurz

JÁ NA PRVNÍM MÍSTĚ

ZÍSKEJTE VĚTŠÍ SPOKOJENOST, SEBEVĚDOMÍ A ODVAHU KE ZMĚNĚ

 • Dáváte na první místo všechny ostatní a na sebe vám už pak nezbývá čas ani energie?

 • Cítíte, že potřebujete změnu, abyste byla spokojenější a šťastnější? V práci? Ve vztazích? Sama se sebou?

 • Potřebujete si uvědomit, co přesně chcete a jak toho můžete dosáhnout? Naplánovat si konkrétní kroky a cestu k cíli?

 • Zvýšit sebevědomí a získat odvahu se do toho konečně pustit?

 • Uvědomit si svůj potenciál i silné stránky a jak je můžete využít při překonávání problémů na cestě k cíli?NAJDĚTE SVOU VLASTNÍ CESTU, JAK DÁT PŘEDNOST SOBĚ A BÝT SPOKOJENĚJŠÍ A ŠŤASTNĚJŠÍ.

CO DÍKY KURZU ZÍSKÁTE?

BALOON 2

#1

Uvidíte svůj život z nadhledu a ujasníte si, co je pro vás důležité a co přesně chcete změnit.

footprint small 1

#2

Naplánujete si konkrétní kroky a cestu k vytouženému cíli.

cíl 1

#3

Naučíte se plánovat reálné a zároveň lákavé cíle a díky tomu posílíte svou motivaci k jejich úspěšnému dosažení.

happiness scaled 2

#4

Krok za krokem si začnete budovat sebevědomí a sebedůvěru, které vám dodají odvahu ke změně.

potencial unsplash 2 1

#5

Uvědomíte si svůj potenciál i silné stránky a jak je můžete využívat při překonávání problémů nejen na cestě k cíli.

1 1 e1623782853305

#6

Rozvinete svou schopnost rozhodovat se a už nebudete dále váhat a přemýšlet, jestli jste s rozhodnutím udělala dobře.

2

#7

Uvědomíte si, co vám přidává energii a kde vám naopak uniká. Zjistíte, v jaké oblasti snížit stres a tím zamezit únavě či vyčerpání, a najdete zdroje, kde můžete energii zase čerpat.

3 1

#8

Dozvíte se, jak efektivně jednat, když na něco máte vliv, ale také co dělat s tím, na co vliv nemáte. 

coffee 965768 1920 3 e1623782899851

#9

Naučíte se sebekoučovací techniky, které vám pomohou udržet si motivaci a úspěšně dotáhnout nastartované změny.NAUČTE SE ZNOVU DÁT NA PRVNÍ MÍSTO SEBE A VYUŽIJTE ONLINE KURZ S PODPOROU VE SKUPINCE ŽEN, KTERÉ TO MAJÍ PODOBNĚ JAKO VY 💕PRO KOHO JE KURZ URČEN ?

Tento 6týdenní prakticky orientovaný kurz je ideální pro ženy, které na sobě chtějí pracovat a cítí, že potřebují v životě něco změnit, aby byly spokojenější. Zároveň uvítají podporu, která je provede jednotlivými kroky tak, aby dávaly hlubší smysl, dodávaly jim sebedůvěru a odvahu a vedly k pozitivní a udržitelné změně.

CO ŘÍKAJÍ NA KURZ ŽENY, KTERÉ SE HO ÚČASTNILY?

Kurzem JÁ NA PRVNÍM MÍSTĚ si v pilotním běhu prošlo 91 žen. Co na něj řekly? A co si díky němu uvědomily? Například toto…

 • Díky kurzu jsem si uvědomila, kolik svých silných stránek vůbec mám a čemu nemám absolutně věnovat pozornost, čas a energii. Líbilo se mi také, že jsem odstřihla věci, na které nemám vliv – to jsem nikdy až tak vědomě nedělala. Lépe jsem poznala a hlavně si uvědomila své skutečné přednosti. Měla jsem možnost konfrontovat a porovnat, co považuji za své klady já a co mé okolí. Uvědomila si, co musím odřezat, aby mně to netáhlo dolů a neztrácela jsem zbytečně energii. Kurz mi dal čas věnovat se pouze sebe a přemýšlet o věcech jinak, než je běžné – mnoho inspirací od ostatních žen a od Vás. Chtěla bych Vám vzkázat, že jste člověk na správném místě, bylo to vše profesionální a hlavně příjemné…- vzácná a nevšední to kombinace. Moc děkuji!
  KARIN FARNA

 • Uvědomila jsem si, co všechno jsem dokázala – je to až neuvěřitelné, kolik toho je, když to člověk vidí černé na bílém. Kurz mi zároveň pomohl uvědomit si mé Já, že opravdu žiju i sama pro sebe a ne jen pro druhé. Naučila jsem se k sobě nahlížet s laskavostí a motivovat se na cestě k cíli odměnami 🙂 Díky kurzu jsem si zvedla sebevědomí, přestala se podceňovat a uvědomila si svou hodnotu – v rodině i v práci. Kurz byl skvělý a velmi obohacují. Také jsem se setkala už i s dotazy, zda tenhle kurz bude i pro muže… 🙂
  MICHAELA KREMLOVÁ

 • Díky vašemu kurzu jsem zjistila, že abych mohla dát sama sebe na první místo, musím zjistit, co vlastně ve svém životě chci a to se mi díky technikám z kurzu podařilo. Každá lekce byla přínosná, jasně vysvětlená, pro me tak akorát časově náročná. Jste skvělým průvodcem na cestě za sebepoznáním. 🙏🏻  Jste úžasná, profesionální a laskavá.
  NELA FEJTOVÁ

 • Největší a nejdůležitější vliv na mě měl 2. týden s kotvou. Tak moc mě to nakoplo, že jsem naprosto porazila překážky a začala na mém cíli okamžitě pracovat. Je až neuvěřitelné, jaký mi to dává vnitřní pocit. Šílené. Líbil se mi přátelský přístup. Líbilo se mi rozložení lekcí a naprosto jednoduché, ale trefné metafory. Za největší přínos považuji uvědomění si, že se nemusím topit, ale mohu změnit ohromnou spoustu věcí. Díky tomu cítím, že mám kontrolu nad sebou a mohu dokázat všechno, co budu chtít. Uvědomila jsem si svou sílu. Uvědomila jsem si, že jsem byla nespokojená a smutná z věcí, které je naprosto jednoduché změnit. Mám vliv na věci, o kterých jsem si myslela, že nemám. Cítím se mnohem sebejistěji v čemkoliv, co dělám. Mám z toho dobrý pocit a cítím se mnohem lépe. Mám jiné držení těla a v hlavě to mám naprosto skvěle srovnané. Děkuji! Jste úžasná.
  SIMONA CUPALOVÁ

 • Líbilo se mi zapojení více lidí současně, díky sdílení jsem mohla načerpat více násobek inspirací. Bylo to poprvé, co jsem se takto aktivně zapojila a rozhodně nelituji. Bylo to nesmírně milé, lidské a zároveň velice profesionální. Velmi mi účast v tomto kurzu pomohla, otevřely se mi oči. Za to jsem šťastná. Vám, Hani, moc děkuji. Věřím, že nejsem sama, kdo je po těch čtyřech týdnech plný nadšení. Jste fakt dobrá ve svém oboru. Přeji mnoho úspěchů!
  IVANA POKORNÁ

 • Největším přínosem kurzu pro mě je zvýšené sebevědomí, úcta k sobě samé a vědomí, že můžu zvládnout jakýkoliv úkol, ale musí být reálný. Poukázání i na jinou cestu, že existují jednoduché přístupy, které pomohou cíle dosáhnout. Dalším plusem je sdílení, že v tom nejsem sama. Že lze zvládnout vše a jsme všehoschopné. 🙂 Děkuji za vše, co děláte, pomáháte moc a Vaše energie je krásná. Škoda jen, že je už konec.
  LUCIE OKŘINOVÁ

 • Díky kurzu jsem si uvědomila , že jsem velmi schopná a že jsem toho skutečně hodně v životě dokázala. 🙂 Největším přínosem je umění věci pojmenovat. Tím, že kladete správné otázky, já nacházím řešení. Líbilo se mi, že jsme téměř v každém cvičení něco mohly kreslit a tím trochu spadnout do jiného světa. Líbil se mi nápad si vše psát, protože teď mám krásný deník, který mi pomůže posouvat se dál a letět třeba rychleji a efektivněji. 🙂 Zeptat se mého okolí na mé silné stránky, bylo pro mě rovněž velkým překvapením a nahlédnutím na sebe z jiné stránky.
  Během kurzu se mi také vybavilo 5. přikázání – Nezabiješ – a došlo mi, že to může mít daleko hlubší myšlenku. Tím, že zanedbávám sama sebe, že jsem si neuvědomovala, co už jsem zvládla, co umím a co můžu využít ve svůj prospěch…jsem vlastně zabíjela sama sebe. Ústí to do stresu, do úzkosti a to je určitě špatné. Takže skutečně „JÁ na prvním místě“ je potřeba, ač to může znít sobecky. Teď to vím a přišla jste mi do života v pravý čas. Děkuji Vám ❤️
  VERONIKA G.A CO JE NA TOM NEJLEPŠÍ?
ŽE UŽ POUHÉ ZVĚDOMĚNÍ SI TOHO, JAK TO V ŽIVOTĚ MÁM A CO VŠECHNO JSEM DOKÁZALA, POMÁHÁ ZVÝŠIT SEBEDŮVĚRU A MOTIVACI K POZITIVNÍ ZMĚNĚ!JAK BUDE KURZ PROBÍHAT ?

 • Každé pondělí vás budou čekat nová videa s praktickými úkoly a materiály ve skupině na Facebooku ➡️ ➡️ na lekce a úkoly z daného modulu tak budete mít vždy celý týden.

 • Ve čtvrtky večer pak dostanete podporu v živém vysílání na Zoomu, kde zodpovím všechny vaše otázky.

 • Zázemí a podporu kurzu bude doplňovat skupinka žen, které to mají podobně jako Vy.CO ONLINE KURZ JÁ NA PRVNÍM MÍSTĚ OBSAHUJE?

video lekce

Praktická videa plné inspirace

úkoly

Motivační úkoly + další materiály ke stažení

zoom 5

Pravidelná setkávání na Zoomu

ženy podobně

Podpora, sdílení a inspirace ve skupince žen.

já foto

12 měsíců přístup do kurzu JÁ NA PRVNÍM MÍSTĚ


A TO NENÍ VŠECHNO – MÁM PRO VÁS JEŠTĚ 3 BONUSY!

Dobře vím, jaká další témata ženy často řeší na individuálních konzultacích a v jakých oblastech velmi oceňují tipy a inspiraci. Proto jsem se rozhodla zařadit do kurzu i tyto 3 bonusové lekce s tématy, které vám rozhodně budou užitečná jak doma tak v práci.

2 1

3

emoce modré


A TO JEŠTĚ NENÍ VŠECHNO – MÁM PRO VÁS DALŠÍ BONUS 🙂

Je vám líto, že jste nestihla pořádně vypracovat všechna cvičení v minikurzu 4 KROKY K ŽIVOTNÍ ROVNOVÁZE? V tom případě určitě oceníte 👇👇👇CO JE SOUČÁSTÍ KURZU?

 • 5 týdnů praktických video lekcí, inspirace, motivačních úkolů a dalších materiálů ke stažení

 • 6 týdnů podpory ve skupině na Facebooku a na Zoomu

 • 3 bonusové video lekce na téma: komunikace, asertivita a emoce

 • 12 měsíců přístup do kurzu JÁ NA PRVNÍM MÍSTĚ

 • 12 měsíců přístup do minikurzu 4 KROKY K ŽIVOTNÍ ROVNOVÁZE


PŘESTAŇTE DÁVAT PŘEDNOST VŠEM KOLEM VÁS – DĚTEM, MANŽELOVI, ŠÉFOVI, KOLEGŮM – A DEJTE NA PRVNÍ MÍSTO… SEBE!KDO VÁS BUDE KURZEM PROVÁZET?MÁTE JEŠTĚ NĚJAKÉ OTÁZKY?

 • KDE BUDE KURZ PROBÍHAT?

  Zázemí kurzu bude ve skupině na Facebooku. Každé pondělí ráno vás tam budou čekat nová videa s úkoly a také vás na nové lekce upozorním emailem.

 • KDY BUDOU PROBÍHAT ŽIVÁ VYSÍLÁNÍ A CO KDYŽ SE NEBUDU MOCT ZÚČASTNIT?

  Budeme se potkávat každý čtvrtek v 19:00 na Zoomu a záznam setkání bude poté k dispozici ve skupině na Facebooku. Když se nebudete moct živého vysílání zúčastnit, můžete svůj dotaz napsat do vlákna ve skupině nebo mi ho poslat messengerem či emailem.

 • NEMÁM PROFIL NA FACEBOOKU – CO S TÍM?

  Nevadí, ženy bez profilu na Facebooku to řeší tak, že si profil vytvoří pouze pro tento kurz (bez soukromých informací a bez fotek) a po kurzu ho zase odstraní.

 • BUDU KURZ STÍHAT?

  Ano. Lekce a úkoly jsem navrhla tak, abyste je časově zvládla, ať už jste vytížená manažerka nebo maminka s malými dětmi na mateřské. Lekce na sebe navazují, na daný modul však máte celý týden. Přístup ke kurzu navíc budete mít celý rok, pokud si ho nestihnete projít hned, můžete se k němu opakovaně vracet. Pracovní listy a další materiály si navíc můžete stáhnout a používat navždy.

 • JAK DOSTANU PODPORU VE SKUPINĚ A NA ZOOMU?

  Pokud budete mít jakýkoli dotaz, můžete ho napsat do vlákna ve skupině. Na dotazy budu odpovídat na živém vysílání na Zoomu, velmi dobře však funguje i podpora, sdílení a inspirace od žen ve skupince.

 • CO KDYŽ POTŘEBUJI NESTANDARDNÍ FAKTURU NEBO MÁM JINÝ DOTAZ?

  Pokud máte jakékoliv přání ohledně faktur, objednávek nebo jakýkoliv jiný dotaz, prosím pošlete mi ho na Messenger nebo na hana@hanakaniova.czV KURZU DOSTANETE TY SPRÁVNÉ OTÁZKY, KOUČOVACÍ TECHNIKY A PODNĚTY K ZAMYŠLENÍ, ABYSTE SI SAMA UVĚDOMILA, JAK JSTE DŮLEŽITÁ A CO TEĎ MŮŽETE UDĚLAT PRO SEBE

TAK CO, DÁTE SE NA PRVNÍ MÍSTO?


Copyright © 2021 Hana Kaniová
Pravidla ochrany osobních údajů