profilovka malá

O mně

Mgr. Hana Kaniová

Mou celoživotní vášní, která se mi prolíná i pracovní kariérou, je vzdělávání a osobní rozvoj.  Jsem koučka a lektorka a mou srdcovou cílovou skupinou jsou ženy, které mají chuť na sobě pracovat. Pomáhám jim 🌸 podívat se na svůj život z nadhledu, ujasnit si, co opravdu chtějí, a nastavit cestu k cíli, 🌸 rozvinout potenciál a silné stránky, 🌸 najít jedinečné řešení životní či pracovní situace, 🌸 zvýšit sebevědomí a získat odvahu k uskutečnění cílů a snů, 🌸  zmírnit trému a mnohé další…

Ke koučování mě přivedla má osobní zkušenost, kdy se mi radost z práce a vysokého nasazení studijní ředitelky jazykové školy začala pomalu vytrácet a stála jsem na prahu vyhoření. Koučink mi pomohl ujasnit si, co opravdu chci, a nastavit cestu, jak toho dosáhnout. Ani po letech mě nepřestává ohromovat, jaký je koučink urychlovač a efektivní cesta k nalezení jedinečného řešení. A nejlepší na tom je, že si na své řešení přijdete sami! Navazující koučovací výcviky mi zase pomohly s hlubšími tématy – zvýšit sebedůvěru a posílit odvahu k uskutečnění mých snů a cílů. Při koučování často využívám prožitkové koučovací techniky a vizualizace, které umožňují hlubší práci a vedou k pozitivním změnám, které jsou udržitelné.

Mou specializací je především NLP koučink. NLP znamená Neuro – Lingvistické – Programování a dá se zjednodušeně vysvětlit tak, že jak o sobě smýšlím – neuro, tak o sobě mluvím – lingvistické, a pak se podle toho chovám – programování. Když si například o sobě myslím, že nejsem dost dobrá, v tomu smyslu pak o sobě mluvím a nakonec podle toho na podvědomé úrovni jednám a vyhýbám se třeba novým příležitostem a výzvám. Dobrá zpráva je, že to funguje i naopak, a toho využívám jako NLP koučka při práci s hlubšími tématy.

 

Výcviky a kvalifikace:

Členka rady Asociace integrativních koučů

Hledání dobrého tvaru, Gestalt Essence

NLP Master, NLP Training

NLP Practitioner, NLP Training

Integrativní kouč, Škola manažerského rozvoje

Chcete rozvíjet svůj potenciál? Potřebujete změnu ?

Vydejme se spolu na cestu k Vašemu jedinečnému řešení…